Vivo Cosmetics Enchanted Eyeshadow Palette swatches

swatches, review, värvinäidised
 
Hei!
Täna tahan ma teile näidata Vivo Cosmetics´i 12 tooniga lauvärvi paletti Enchanted, mille tellisin endale Vivo Cosmetics´st. Tegu on mitmekülgse paletiga, mis sisaldab 5 matti tooni ja 7 läikivat. Pikka ülevaadet ma sellest lauvärvi paletist veel anda ei saa kuna kasutada pole seda eriti jõudnud, aga igatahes senine kogemus on positiivne ning lauvärvide kvaliteedi kohta pole mul midagi halba öelda – pigmenteeritud on nad hästi ning peale jäävad nad hästi. Püsivuse samuti probleeme pole kui lauvärvi aluskreemi kasutada. Ainus miinus on, et (nagu ka Vivo Cosmetics´i Dreamy paleti puhul), et kuna tegu on pehmete lauvärvidega, siis pealekandmisel kipub silmaalla ka omajagu värvi pudenema ent õnneks pole selle eemaldamine keeruline.
Hi!
Today I want to show you Vivo Cosmetics 12 shade eyeshadow palette called Enchanted. I ordered it from Vivo Cosmetics where it costs £3.99. This eyeshadow palette contains 5 matte shades and 7 shades with shiny finishes. Since I haven´t used it very much yet then I can´t give thorough review, but so far the impressions are good. The eye shadows are very well pigmented and they stay on very well with primer. So far I have noticed just one negative aspect – there is quite a lot fallout during application (I have same problem with Vivo Cosmetics Dreamy palette)

 

koostis, lauvärvipalett
swatches, lauvärvid, värvinäidised
Photo taken in shade
swatches, värvinäidised, lauvärvid
Photo taken in direct sunlight
swatches, lauvärvid, värvinäidised
Photo taken with flash

Ja värvinäidised e swatchid. Näidised on tehtud nagu alati – esimene on puhtal nahal ning teise all on kasutatud lauvärvialuskreemi ( e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer in Sheer).
 
And the swatches. As always the first swatch is on bare skin and the second one is swatched over primer ( e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer in Sheer)
 
Esimene rida / The first row

värvinäidised, lauvärvid
 
Teine rida / The second row
värvinäidised, lauvärvid, review
Kolmas rida / The third row
värvinäidised, lauvärvid, review

Minu lemmik toon sellest paletist on 2.reas olev toon Demand. Kuigi ma ei kasuta oma igapäevases silmameigis üldse sinist, siis see toon jääb lihtsalt niiii ilus ja erk.
 
My favorite shade from this palette is the blue shade Demand. I do not use blue in my everyday eye makeup, but this shade looks just so gorgeous! 

No Responses

Leave a Reply

26 Shares
Stumble3
+12
Tweet11
Share5
Pin5
Share