Julep Facial for Hands Glycolic Hand Scrub

Hi!
My today´s review is about Julep Facial for Hands Glycolic Hand Scrub. I actually won´t it from a giveaway last year. I used it then for a while and then we moved and I managed to lose it (read: packed it so well that I wasn´t able to find it) and this spring I found it again and so I have used it quite a lot and I LOVE IT!  
Hei!
Minu tänane postitus on Julep glükoolhappega kätekoorijast. Võitsin ma selle eelmisel kevadel ühel loosimisel ning siis ka kasutasin seda mõnda aega. Siis aga me kolisime ning suutsin selle ära kaotada (loe: pakkisin nii hästi ära, et ei suutnud seda enam üles leida :D). Sel kevadel aga leidsin selle kätekoorija uuesti üles ning olen seda sellest saadik jälle kasutanud ning see on ÜLIHEA!
review, kätekoorija, arvustus, ülevaade
Information on the packaging / info pakendil
review, ülevaade, arvustus, arvamus
Ingredients / koostis
Glycerin, Water, Polyacrylate-1 Crosspolymer, Glycolic Acid, Prunis Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Microcrystalline Wax, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Salvaia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Sodium Hydroxide.
 
review, kätekoorija, arvustus, ülevaade, arvamus
My opinion
Julep Facial for Hands comes in 89ml plastic tube with flip cap. It has very pleasant scent that I like a lot. This hand scrub contains little particles (apricot seeds) that are not harsh on my skin. It  is suggested to use this hand scrub at least once a day, but I use this hand scrub usually 2-3 times a week and my skin is so soft, smooth, brighter and moisturised after using it. I usually do apply hand cream after this scrub even though it seems that there is no need for it. What I do not like about this scrub is that ….. it comes in so tiny tube :S 
 
In conclusion I absolutely love this hand scrub and I am sad that it is empty now 🙁 
5 points out of 5 from me!
5 punkti 5st, maksimum punktid
Minu arvamus
Julep glükoolhappega kätekoorija on 89ml tuubis, millel on lihtne must-valge disain. Koorija lõhn on hästi mõnus ning meeldib mulle väga. Julep kätekoorija sisaldab pisikesi osakesi (aprikoosi seemneid), mis ei ole nahal karmid. Soovitatakse seda koorijat kasutada vähemalt kord päevas, ent mina kasutan seda koorijat tavaliselt 2-3 korda nädalas. Julep glükoolhappega kätekoorija muudab mu naha pehmeks, siledaks, säravamaks ning niisutatuks. Tavaliselt kannan ma peale koorija kasutamist kätele alati ka kätekreemi ent sellist tunnet küll ei ole, et seda PEAB tegema. Minu jaoks ainus negatiivne külg selle koorija juures on see, et see on nii tillukeses tuubis 🙁 
 
Kokkuvõttes on tegu väga väga hea kätekoorijaga ning mul on väga kahju, et see nüüd otsa sai 🙁
5 puntki 5st minu poolt 🙂

No Responses

Leave a Reply

62 Shares
Stumble34
+111
Tweet
Share4
Pin13
Share