e.l.f. Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige

e.l.f Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy BeigeHei!
Selle aasta alguses tellisin ma endale e.l.f´st nende toonitud kreemi, mis aga tol hetkel oli minu heledale nahale liiga tume ja seega pidi selle kreemi kasutamine jääma aega, mil olen päikest saanud 🙂 Seega siis viimased 3 nädalat olen kasutanud e.l.f. toonitud niisutavat kreemi SPF15 toonis Rosy Beige ning kuna see tilluke tuub (12g)  hakkab varsti tühjaks saama, siis on aeg ka teiega jagada minu arvamust sellest.
 
Hi!
In the beginning of this year I ordered myself e.l.f. Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige, but then it was too dark for me and I couldn´t use it. But since during summer I have tanned a bit and so I have been using this cream for the last 3 weeks. Since the tiny tube (12g) is soon empty then it is time to share my thoughts about it.
e.l.f Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige

Info ja koostis pakendilt / information & ingredients list from the packaging

review, swatches, arvustus, ülevaade, arvamus
 
e.l.f. toonitud niisutav kreem toonis Rosy Beige näeb minu nahal välja selline
On my skin e.l.f. Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige looks like thise.l.f Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige
e.l.f Tinted Moisturizer SPF15 in Rosy Beige
 
Minu arvamus
e.l.f. tooniv niisutav kreem on pisikeses keeratava korgiga tuubis. Tuubi disain on väga väga lihtne. e.l.f´i UK poest tellides on selle kreemi hinnaks 1,50£/ ~1,75€ ning selle eest saab siis 12g toodet. Kuna e.l.f´l päris tihti ka erinevaid soodukaid, siis saab selle kreemi kätte isegi odavamalt.
Kreemil on mõnus värkse lõhn ning kerge koostis. Nahale kanda on e.l.f´i toonitud kreemi lihtne kanda ning samuti ka hajutada. Minu näonaha muudab see kreem ühtlasemaks ja lisab sellise terve nö sära nahale. Kui aga on vaja mingeid vigu varjata (nagu näiteks mõni punnike vms), siis sellega see kreem hakkama ei saa ning siis on vaja kindlasti kasutada peitekreemi. Kreemi plussiks on kindlasti selle kiire imendumisvõime ning see, et ma ei tunne, et see mu nahal oleks. e.l.f.´i toonitud niisutava kreemi niisutavate omaduste kohta ei ole minul isiklikult samuti ühtegi halba sõna öelda, kuna lisaks mingit kreemi ma kasutama ei pidanud, sest nahk oli pehme ja niisutatud. Õhtul selle toonitud niisutaja nahalt eemaldamine samuti probleemiks pole ning seni on sellega edukalt hakkama saanud nii Mineral Fusion´i näopesugeel kui ka Madara näopesuvaht. 
Kokkuvõttes saab see kreem 4,5 puntki 5st ning ostaksin seda ka tulevikus (küll heledamas toonis) kuna igapäevaseks kasutamiseks sobib see minu nahale hästi.
 
 
My opinion
e.l.f. Tinted Moisturizer SPF15 comes in tiny plastic tube with screw cap and there is 12g of product in the tube. The design of the tube and the packaging is very very simple. 
This cream has nice fresh scent and it is lightweight. Applying and blending e.l.f Tinted Moisturizer is easy and I can´t even feel it on my skin. e.l.f Tinted Moisturizer makes my skin look more even and gives it this nice radiance. It does not cover much and so if you have some imperfections to hide then some concealer is a must. I like this cream because it absorbs quickly and also it moisturises my skin well and so I don´t have to use hydrating cream with this one. Removing e.l.f. Tinted Moisturizer from skin is easy and so far both Mineral Fusion Cleansing Gel and Madara Cleansing Foam have worked great. 
 
In conclusion I would give 4,5 points out of 5 to this cream and I would purchase/order it in the future, too (not this shade though) because it is good everyday tinted moisturiser.

Leave a Reply

55 Shares
Stumble34
+19
Share8
Pin3
Share1