e.l.f Mineral Eyeshadow Primer in Sheer

Hei!
Juba eelmisest nädalast saadik kirjutan postitust e.l.f.´i mineraal lauvärvi aluskreemist  ja täna saate, siis lugeda  mida mina sellest mai lõpus tellitud tootest arvan. Kas on ta sama hea kui e.l.f. odavam Essentials sarja praimer või hoopis parem või kehvem?
Hi!
My today´s post is about e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer. I ordered it in May and I have been using it quite a lot during this summer and so I think it is time to share my thoughts about it. Is it as good as e.l.f. Eyelid Primer
lauvärvi aluskreem, lauvärvi praimer

Koostisosad ja info / Ingredients & information

praimer, e.l.f Mineral Eyeshadow Primer in Sheer
e.l.f´i mineraal lauvärvi aluskreem on tüüpilises lihtsas ja kergesti ära tuntavas e.l.f´i stiilis pakendis. Aplikaatoriga tuubikeses on 4,5g toodet ning selle  tavahind on e.l.f.´i UK e-poes 3£/ ~3.50€ ning kui suuremate soodukate ajal tellida saab selle veelgi odavamalt kätte. Kreem ise on tuubist võttes beezika tooniga ent nahal hajutades jääb tulemus läbipaistev. Applikaator on mugav ning sellega on lihtne kreemi välja võtta ning laule kanda. Hajutamiseks eelistan mina küll kasutada sõrmi või vahel ka pintslit.
 
e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer in Sheer comes in typical simple packaging. There is 4.5g product in the little tube with applicator. The normal price of this primer is 3$/3£ but e.l.f. has different offers and sales quite often and so you can get it even cheaper. When  you take the primer out of the tube then it looks beige, but when blended on skin it turns sheer. It is very easy to take the primer out of the tube using the convenient applicator and apply it on my eyelid, but for blending I prefer fingers or  brush.
praimer, lauvärvi aluskreem
Minu arvamus
Kuna e.l.f´i mineraal lauvärvi aluskreem on kallim kui nende Essential sarja  toode, siis minu ootused sellele olid ka kõrgemad. e.l.f´i mineraalidega lauvärvi aluskreemi plussiks on kindlasti selle mõnus siidine koostis, mida on kerge laule kanda ning hajutada. Väga meeldib mulle ka applikaator, millega on mugav praimerit tuubist välja võtta ning laule kanda. NB! Väikesest kogusest korraga piisab! Kui laule kanda liiga palju toodet, siis on selle hajutamine raske ning tuleb tükk aega oodata, et praimer piisavalt kuivaks, et saaks lauvärve hakata peale kandma. 
Aga sellega kahjuks need meeldimised ka lõpevad. Olen seda praimerit kasutanud nii tavaliste lauvärvidega kui ka mineraallauvärvidega ning minu meelest ta küll nende pealpüsivust oluliselt ei paranda ning samuti ei hoia ära lauvärvi lauvoldikestesse kogunemist :S Ja sellel viimati mainitud põhjusel ma seda ka rohkem ei ostaks. Minu arvates on e.l.f´i Essential sarja lauvärvi aluskreem tunduvalt parem ning samuti poole odavam.
 
Kokkuvõttes saab see praimer minult 3,5 puntki 5st ja uuesti seda kindlasti ei telli.
My opinion
Since e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer costs more then their Eyelid Primer then I had higher expectations to it. What I like about e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer is that it feels nice and silky and it is easy to apply and blend it to eyelids. Also I love the applicator which makes using the primer easy. BTW do not use too much product, because then it will be very difficult to blend it and it won´t get dry enough to apply your eye shadows.
But that’s it when it comes to what I like about this primer. I have used e.l.f. Mineral Eyeshadow Primer with regular eye shadows and with mineral eye shadows and in my opinion it does not make your eye makeup stay longer and it does not prevent creasing :S And that´s why I won´t be purchasing it again. 
 
In conclusion I would give 3.5 points out of 5 to this primer and it won´t be in my shopping bag again.

No Responses

Leave a Reply

26 Shares
Stumble9
+11
Tweet12
Share2
Pin2
Share