Alfaparf Yellow Essential Conditioner

reviewHei hei!
Minu tänane  postitus tuleb Alfaparf Yellow siluvast ja niisutavast palsamist bambuse ekstraktiga. Tegu on igapäevaseks kasutamiseks sobiva palsamiga, mis on esimene mahapestav palsam Alfaparf Yellow toodete seas. Minul oli kasutamiseks selle toote tester, mida jätkus 5 kasutuskorraks ja nüüdseks on see kahjuks otsas 🙁  
Hi!
My today´s review is about Alfaparf Yellow Essential Conditioner. This is Alfaparf´s first wash off conditioner and it is suitable for everyday use. I had this this conditioner in sample size that I was able to use 5 times. Now it is unfortunately empty 🙁 

Lubadused 🙂
Alfaparf Yellow siluv ja niisutav palsam bambuse ekstraktiga sisaldab erinevaid hoolikalt valitud komponente. Aloe vera sisaldab mineraale, vitamiine ja aminohappeid ning annab juustele niiskust ning mõjub peanahale rahustavalt. Nisuproteiinid lisavad samuti juustele niiskust ning tugevdavad kahjustatud juukseid. Juuksed on läikivamad ja kergemini hooldatavad. Piimaproteiinid niisutavad, taastavad ning muudavad juuksed kergesti kammitavaks. Bambuse ekstrakt aitab taastada juuste tugevuse, elastsuse ja sileduse ning parandab juuste sisemisi kahjustusi. 
Regulaarsel kasutamisel annab palsam juustele pehmuse ja elastsuse. Kasutamiseks kanda väike kogus palsamit niisketele juustele 3-30 minutiks ja pärast seda loputada.

Minu arvamus
Alfaparf Yellow siluv ja niisutav palsam on Arangur.ee lehel saadaval 500ml pudelis hinnaga 9.90€. Kuna minul oli kasutamiseks selle väikeses purgikeses tester, siis pakendi ja selle kasutamismugavuse kohta ei oska ma kahjuks midagi öelda. 
Palsam ise on aga ülivõrdes mõnus!!! Tõsiselt! Esimese mulje tootest jätab mulle alati lõhn ning selle palsami lõhn on hästi mõnus ning muutis juuste pesu eriti meeldivaks. Konsistentsilt oli Alfparf Yellow Essential palsam nagu tavaline palsam ikka ning selle juustele kandmine oli samuti lihtne. Kuigi soovitatakse Alfaparf Yellow siluvat ja niisutavat palsamit juustel hoida 3-30 minutit, siis nüüd tuleb aus ülestunnistus, et mina kahjuks seda kordagi üle 3 minuti juustel hoida ei jõudnud – polnud lihtsalt aega nii palju 🙁 ent isegi selle 2-3 minutiga muutis see mu juuksed tõesti läikivamaks,pehmeks, siledamaks ning kergesti kammitavaks. Kui vahel kipuvad minu juuksed veidi pusasse minema päeva jooksul, siis peale selle palsami kasutamist ma seda ei täheldanud. Samuti ei ärritanud see mu peanahka (kuigi ega ma üldiselt palsamit peanahale ei kannagi). Kas see palsam ka juuste sisemisi kahjustusi parandas ning neid tugevamaks muutis, seda ma kahjuks pärast nii lühikest kasutamisaega öelda ei oska.

Kokkuvõttes olid minu muljed Alfaparf Yellow siluvast ja niisutavast palsamist igati positiivsed ning ostaksin/telliksin seda ka tulevikus. 5 punkti 5st minu poolt!

5 points out of 5My opinion
Alfaparf Yellow Essential Conditioner  comes in 500ml plastic bottle and costs on Arangur.ee site €9.90. 
When it comes to this conditioner then I LOVED it! When I start using new product then the first thing I notice about it is the scent and I really liked the scent of this one. It was really nice and so it was pleasure to use it on my hair. This  conditioner´s formula felt like a typical conditioner and applying it on my hair was easy. It is suggested to keep Alfaparf Yellow Essential conditioner on your hair 3-30 minutes. I have to say that I the longest I kept it on my hair was 3 minutes, because I just did not have more time. But even in 2-3 minutes it made my hair shiny, soft, sleek and easily manageable. Sometimes my hair tangles during the day, but when I used this conditioner then I did not have problems with that. Also it did not irritate my scalp (I actually do try to apply conditioner on my hair so it would not get on my scalp). Yellow Essential Conditioner is also promised to make hair stronger and repair them from inside, but since I used this conditioner only 5 times then I can´t comment on that. 

In conclusion I loved using Alfaparf Yellow Essential Conditioner and I would purchase it again. 
5 points out 5 from me 🙂

Leave a Reply

28 Shares
Stumble
+16
Tweet13
Share7
Pin2
Share