Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume Mascara

Hi!
My today´s review is about Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume Mascara that I purchased in July on my shopping trip to Finland. I have used it little over a month and so it is time to share my thoughts about it.
Hei!
Minu tänane arvustus on Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume ripsmetušist, mille ostsin juulis  oma väikeselt ostureisilt Soome. Olen seda nüüdseks kasutanud veidi üle kuu ning ma arvan, et on aeg sellest lähemalt kirjutada.
review, arvustus, ripsmetušš
Information & ingredients / Info ja koostis
information, ingredients, koostis

And on my lashes it looks like this / Ja minu ripsmetel näeb see välja selline  

swatches,
swatches

swatches
 

My opinion

Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume Mascara is promised to instantly add extreme length and volume. Well as you can see from the photos this mascara does add length and some volume to my lashes, but there really ain´t nothing extreme about it. The curved mascara wand covers lashes nicely and is really easy to use. 
I am not very fond of the dry-ish formula and also about the fact that this mascara smears when you sweat and if it rains then you´ll end up looking like raccoon. This mascara comes off well with any makeup remover and you can also remove it almost completely with warm water. So far Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume Mascara hasn´t irritated my eyes and it does not flake during the day and it does not clump – just as promised. 
 
In conclusion it is quite OK mascara, but do not expect ultra extreme results. Would I purchase it again? Well…no. Even though it gives some length and volume to my lashes then it just isn´t enough!
 

Minu arvamus

Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume ripsmetuši pakendil lubatakse ekstreemset pikkust ja tihendust ripsmetele. Nagu piltidelt näha, siis veidi pikkust ja volüümi see mu ripsmetele lisab küll, aga midagi ultra ekstreemset küll mitte. Ripsmetuši kaarjat harja on mugav kasutada ning see katab ripsmeid tušiga väga hästi. 
Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume ripsmetuši kuivapoolsest koostisest ma väga vaimustuses ei ole ning samuti ei meeldi mulle, et kuumema ilmaga higistades vms kipub ripsmekas määrima hakkama ning vihmakätte jäädes lõpetate pesukaruna. Samas on seda ripsmekat väga lihtne eemaldada ning peaaegu täielikult tuleb see maha ka sooja veega. Seni ei ole Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume ripsmetušš minu silmi ärritanud ning ilma pudenemata püsib ta terve päev. Postiviine on ka see, et väga hullusti ta ripsmeid kokku ei kleebi.
 
Kokkuvõttes on tegu suhteliselt OK ripsmekaga, aga ei tasu oodata hüper-super pikki ripsmeid ja mega volüümi. Kas ma ostaks seda veel? Ei. Kuigi Wet n Wild Fergie Turn Up The Volume ripsmetušš lisab mu ripsmetele pikkust ja volüümi, siis ma ootan oma ripsmetušilt siiski veidi enam.

No Responses

Leave a Reply

47 Shares
Stumble23
Pin13
Tweet8
Share3
Reddit