Small haul post

Hi!
So here is tiny haul post about the beauty related items that I have purchased and ordered lately. 
 
Hei!
Siin siis pisike postitus viimasel ajal ostetud/tellitud ilutoodetest.
 
Last week I purchased new nail polish remover and since my last experience with Corine de Farme nail polish remover was great (review coming soon) then I bough it again.
 
Eelmisel nädalal ostsin uue küünelakieemaldi ning kuna mu eelmine kogemus Corine de Farme küünelakieemaldajaga oli igati hea (postitus tulemas sellest varsti), siis ostsin uuesti sama toote.
küünelakieemaldi
Since my Lumene Waterproof Eye makeup Remover is almost empty then last week I also purchased new eye make-up remover. This time I decided to try Garnier Fresh Essentials Eye make-up remover. I have read that it is good so I hope it will get the job done.
 
Kuna mu Lumene veekindla meigieemaldaja on peaaegu tühi, siis eelmisel nädalal ostsin ka uue silmameigi eemaldaja. Seekord otsustasin katsetada Garnier Fresh Essentials silmameigi eemaldajat. Olen lugenud, et see on hea seega loodan, et ei pea pettuma.
silmameigi eemaldaja

 

And today I received my little package from Madara. I have always wanted to try their Purifying Foam and when last week I received a letter that said that they are having 25% off on some of their products then I just had to use this offer. I also ordered Regenerating Night Cream and some samples. 
 
Ja täna sain kätte ka enda väikese tellimuse Madara e-poest. Olen tahtnud koguaeg proovida nende puhastusvahtu ja kui eelmisel nädalal sain meili, et osadele Madara toodetele on 25% allahindlus siis loomulikult pidin ma seda võimalust kasutama. Lisaks tellisin ka veel öökreemi ning mõned testrid. Muide kui ostusumma ületab 30€ siis postikulu ei lisandu ning kuller toob pakikese lausa koju kätte 🙂
samples,

Leave a Reply

26 Shares
Stumble
+11
Tweet2
Share2
Pin21
Share