Oriflame Beauty Eyebrow Kit

Hi!
My today´s review is about Oriflame Beauty Eyebrow Kit that I bought last December. I used it for 4 months. Since I do have  this love-hate relationship with Oriflame products then when I ordered it, I wasn´t very sure if it is any good, but for my surprise it was actually pretty good.
Hei!
Minu tänane ülevaade on Oriflame Beauty kulmupaletist, mille tellisin juba eelmise aasta detsembris ja kokku kasutasin seda ~4 kuud. Kuna mul on Oriflame´i toodetega selline armastamise-vihkamise suhe, siis seega kui ma selle tellisin, polnud ma väga kindel, kas see palett üldse millekski kõlbab. Ent minu üllatuseks oli see täitsa hea.
Oriflame Beauty Eyebrow Kit
Oriflame Beauty Eyebrow Kit ingredients / Oriflame Beauty kulmupaleti koostis
 
 

 

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit contains of setting wax, 2 brow shadows, instructions, 2 tiny brushes and a mirror. 

 
Oriflame Beauty kulmupalett sisaldab vaha, 2 lauvärvi, instruktsiooni, 2 tillukest pintslit ning peeglit.
Brow shadow swatches (on bare skin) / kulmuvärvide näidised (puhtal nahal)
My opinion
This is definitely good eyebrow kit and contains almost everything you need for perfect brows. The design of this kit is simple & clever. I love how the tiny brushes are hidden in compartment under the brow shadows and wax. I like the setting wax in this kit, because it keeps my brows nicely in  place all day. When it comes to the brow shadows then I personally only used the lighter one, because, trust me, the darker one with my light blonde hair and light skin looks ugly :S It is very easy to apply and mix these brow shadows and even if you do not use the setting wax then shadows stay pretty well, where they are supposed to stay. What I hated about this kit? The brushes that are included are horrible! In my opinion they are totally useless and I really do not understand how you can get good result with them, but oh well people are different. 
In conclusion this kit would be perfect if it came in more color choices (like for example light, medium, dark) and the brushes included had better quality. 
4 points out of 5 from me 🙂
 
Minu arvamus
Oriflame Beauty kulmupalett on hea komplekt, mis sisaldab peaaegu kõike, et saavutada kenad kulmud. Paleti disain on lihtne ning samas kaval – kaasas olevad pintslikesed on peidetud vaha ja värvide all olevasse sahtlikesse. Mulle meeldib selles kulmupaletis kulmuvaha, mis hoiab kõik paigas nii nagu vaja ning seda terve päev. Komplektis olevad värvid (tume ja hele) on  hea kvaliteediga ning püsivad kenasti. Isiklikult kasutan küll vaid heledat tooni, kuna tumedam näeks minu heleblondide juuste ning heleda nahaga välja jube :S. Värve on lihtne peale kanda ning vajadusel ka omavahel segada. Mulle ei meeldi selle komplekti juures kaasas olevad pintslikesed, mis minu arvates on kasutud ning ma tõesti ei saa aru kuidas nendega normaalse tulemuse saab, aga noh inimesed on erinevad. 
Kokkuvõttes on tegu siiski hea komplektiga ning see oleks täiuslik kui see tuleks suuremas kulmuvärvi toonide valikus (näiteks hele, keskmine ja tume) ning kaasas olevatel aplikaatoritel oleks parem kvaliteet. 
4 punkti 5st on see kulmupalett siiski auga välja teeninud.

2 Comments

  1. G. August 5, 2014
    • Leelo August 5, 2014

Leave a Reply

39 Shares
Pin36
Share1
+11
Stumble1
Share