Sigma F80 Flat Kabuki

Hi!
My today´s post is about Sigma F80 Flat Kabuki that I ordered from Sigma 1.5 years ago. The reason why I ordered it were all the praising reviews and comments and so I just had to find out if it was really that good. 
Hei!
Minu tänane Sigma F80 Flat Kabukist, mille tellisin endale juba rohkem kui poolteist aastat tagasi. Põhjus miks ma selle endale tellisin (ja nõmedalt suurt postikulu maksin :S ) olid kõik need kiitvad arvustused ja kommentaarid ning seega ma lihtsalt pidin ära proovima, kas see pintsel on tõesti nii super hea nagu väidetakse. 
review
Sigma F80 Flat Kabuki has dense and flat head and it is promised to be suitable for foundation application onto flat areas of the face such as forehead and and cheeks. It costs $18 on Sigma website.
 
Sigma F80 pintslil on tihedad harjased ning lame ots ning see peaks olema sobilik jumestukreemi kandmiseks lamedatele näo osadele nagu nt põsed ja otsaesine. Sigma kodulehel on pintsli hinnaks 18$. Kes USA´st tellimisega vaeva näha ei taha siis see pintsel ja veel teisedki Sigma pintslid on saadaval ka eestimaises Natruaalkosmeetika e-poes.  
review
So as I mentioned before I have had this brush for more than 1.5 years. When I received it then I was amazed how soft the bristles were and well made the whole brush looked (before that I had been using cheap Coastal Scents, Eco Tools and Oriflame brushes). I really like this brush because it works great for foundation application and it gives me flawless finish. I also use it from time to time for applying compact powder or mineral powder. 
 
Nagu ma juba mainisin siis olen ma selle pintsli omanik olnud nüüdseks üle 1,5 aasta. Kui ma selle kätte sain ja kasutama hakkasin, siis minu jaoks üllatav kui tihedad ja samas mõnusalt pehmed on Sigma F80 kabuki harjased. Samuti tundus pintsel väga kvaliteetne ja hästi tehtud (enne seda olin kasutanud Coastal Scents´i, Eco Tools´i ja Oriflame´i pintsleid). Mulle meeldib see pintsel kuna see sobib tõesti hästi jumestukreemi pealekandmiseks ning alati saavutan sellega veatu tulemuse. Samuti kasutan seda aegajal ka kompaktpuudri ja mineraalpuudri peale kandmiseks.
 
after using for more than year
I have used it a lot and I have washed it a lot and as you can see from the photo the brush still look almost like new. Yeah there are some scratches on the handle, but there hasn´t been any shedding. The only downside for me is that this brush takes long time to dry after washing because of the dense bristles. 
So in conclusion this is very good brush and I definitely recommend it! 5 points out of 5 from me to Sigma F80 Flat Kabuki!
 
Olen seda pintslit palju kasutanud ning palju pesnud ning nagu fotolt näete näeb see endiselt välja peaaegu nagu uus – jah käepidemel on tõesti kriimud ent pintsel ei ole kasutamise käigus kaotanud mitte ühtegi harjast. Nuriseda võib selle pintsli puhul vaid sellega, et see kuivab päris kaua, ent see on seletatav tihedate harjastega.
Kokkuvõttes on tegu väga hea pintsliga ning kindlasti soovitan seda. Minu poolt Sigma F80 Flat Kabuki ´le 5 punkti 5st.
 
From July 22nd to July 29th (12AM CST) you can save 20% from your entire Sigma purchase with code SBAP20
 
*Post contains affiliate links.

No Responses

Leave a Reply

189 Shares
Pin171
Tweet11
Share5
+11
Stumble1