Royal & Langnickel SILK Synthetic Hair 12 pc Brush Set

Hi!
My today´s blogpost is about Royal & Langnickel SILK Synthetic Hair 12 pc Brush Set. I was sent this set actually last September, but then I had my baby and so I just didn´t had time to do the review. So I am sorry that I am so long overdue with it. 
 
Hei!
Minu tänane postitus on Royal & Langnickeli 12 osalisest meigipintslite komplektist. Saadeti see mulle juba eelmise aasta septembris, ent siis sündis minu beebi ja nii see postitus siis jäigi tegemata. 
 
Royal & Langnickel SILK Synthetic Hair 12 pc Brush Set comes in nice and convenient case. I remember that when I recieved this set I was amazed how great and well made it looked and during 10 months of using it, it still is in perfect condition. 
 
 Royal & Langnickeli 12 osaline meigipintslite komplekt on kenas ja mugavas lukuga ümbrises.  Ma mäletan, et kui see komplekti sain, siis mind tõsiselt üllatas see kui hea ja korralikult tehtud see välja nägi ning peale 10 kuulist kasutamist näeb see endiselt välja nagu uus.
12 osaline meigipintslite komplekt

 

Royal & Langnickel SILK Synthetic Hair 12 pc Brush Set contains of 12 brushes. Bristles of these brushes are synthetic. As I mentioned I have had this set for 10 months and some of the brushes are in use almost every day. I have washed them X times and the good news is that there hasn´t been any shading and all my brushes still look like new.
 
Royal & Langnickeli 12 osalises meigipintslite komplektis on 12 pintslit. Nende pintslite karvad on  sünteetilised. Nagu ma juba mainisin on mul see komplekt olnud 10 kuud ning osad pintslid on mul kasutuses enamvähem igapäevaselt. Olen neid pesnud X korda ning hea uudis on see, et selle 10 kuu jooksul ei pintslid kaotanud oma karvu ning näevad nad välja samuti nagu uued. 
12 osaline meigipintslite komplekt
So the brushes
 
Flat Eyeliner BC451
I personally am not very fond of this brush, because it is good only for creating thicker lines, but since I prefer finer ones then yeah. I don´t use it much. 
See pintsel on siis mõeldud laieri pealekandmiseks. Isiklikult ma selle pintsli fänn ei ole, kuna sellega saab teha vaid jämedamat laineri joont ent ma eelistan peenemaid jooni. Seega see pintsel mul väga kasutuses ei ole. 
laineri pintsel, makeup brush, meigipintsel

 

Angled Fluff C501-S
Works great for applying highlight on browbone or eyeshadow in crease and also for blending eye shadows. Great brush on works well.
Väga hea pintsel heleda lauvärvi kandmiseks kulmuluule või siis hoopis tumedama tooni kandmiseks silma koopasse ning ka lauvärvide hajutamiseks. Igati hea pintsel ning töötab hästi.
meigipintsel, makeup brush

 

Angled Brow BC491
I LOVE IT! This is the brush I use every single day for defining my brows. It is much smaller then then Real Techniques Brow Brush and so for me it works much better. It also works well for fine eyeliner line.
SEE ON MU LEMMIK PINTSEL! See on pintsel mida kasutan igapäev oma kulmude modeleerimiseks. Ta on väiksem kui Real Techniques´i kulmupintsel ning seega sobib mulle ta paremini. Samuti sobib see pintsel hästi ka peene laineri joone tõmbamiseks. 
makeup brush

 

Blush C111-S
So far it is my favorite blush brush. It works well and applying blush is easy with it. 
Seni on see olnud minu lemmik põsepunapintsel. Töötab hästi ning põsepuna on sellega lihtne peale kanda.
meigipintsel, põsepunapintsel, makeup brush

 

Brow/Lash Groomer C521-S
At first the metal comb part was scary and I was seriously afraid of hurting my eye when I use it for combing my lashes after mascara application. But practise makes perfect and soon it became one of those essential tools that I use for my lashes and brows.
Tunnistan ausalt, et alguses see metallist kammi osa oli ikka üsna hirmutav ning igakord kui seda ripsmete nö läbikammimiseks kasutasin, peale ripsmeka pealkandmist, siis kartsin ma oma silma vigastada. Ent harjutamine teeb meistriks, ning õigepeal sai sellest üks väga vajalik tööriist kulmude ja ripsmete jaoks.
makeup brushes

 

Concealer BC212
It gets the job done, but I don´t like it much and so I don´t use it. 
 
Tegu pole mu lemmikpintsliga. Oma tööga saab ta hakkama ent eriti ma seda kasutanud ei ole.
makeup brushes

 

Foundation BC201
It looks and feels like traditional foundation brush (it looks very very similar to Oriflame´s foundation brush) and I don´t like this kind of foundation brushes much, because getting nice result takes too much time. I really prefer my Real Techniques Stippling brush or Sigma Kabukis.
Näeb välja ja katsudes on samuti nagu tavaline jumestukreemi pintsel (väga väga sarnane Oriflame´i jumestukreemi pintsliga) ja mulle isiklikult seda tüüpi jumestuskreemi pintslid ei meeldi, kuna kena tulemuse saamine võtab liiga kaua aega. Eelistan Real Techniques´i Stippling brush´i või Sigma Kabuki´sid.
makeup brushes, jumestuskreemi pintsel

 

Liner C441-S
In my opinion it is way too big for nice eyeliner line, but if you are a fan of thick lines then this is brush for you. I am not using this brush much either.
Minu arvates on see pintsel liiga jäme kena laineri joone tegemiseks, ent kui olete jämedama laineri joone fänn, siis see pintsel on teie jaoks. Ehk siis veel üks pintsel mida ma eriti ei kasuta.
laineri pintsel, meigipintsel, makeup brush

 

Lip C601-S
Great for applying lipstick, but since I am not lipstick user then I don´t use it very often for that purpose, but I do love it for applying my e.l.f. Conditioning Lip Balm SPF15.
Väga hea pintsel huulepulga pealekandmiseks, ent kuna ma ei ole eriline huulepulkade kasutaja, siis mulle meeldib sellega peale kanda e.l.f. Conditioning Lip Balm SPF15 huulepalsamit.
makeup brush, huulepintsel

 

MD Eye Shader C411-S
Very good eyeshadow brush. It picks of eyeshadows nicely and it is perfect for applying eyeshadow on the lid. Also I like it for blending.
Väga hea lauvärvi pintsel ning sellega on mugav kanda lauvärvi laule. Samuti kasutan seda lauvärvide hajutamiseks.
eyebrush, makeup brush, lauvärvi pintsel

 

Powder C101-S
LOVE IT and use it every almost every day! This powder brush is very soft and applying powder with it is just a dream. 
See puudripintsel on üks mu lemmikuid. Pintsel on nii meeldivalt pehme ning sellega puudri pealekandmine on nii mõnus.
meigipintslid, makeup brushes

 

Smudger C422-S
I like using it for highlight in inner corner of the eye and also for smudging eyeliner. 

 

Mulle meeldib seda kasutada heledalauvärvi kandmiseks silma sisenurka ning laineri joone hajutamiseks.
makeup brushes, meigipintslid

 

So these were the 12 brushes. Even though I am not fan of some of the brushes in this set then I still think this is good essential brush kit that gives you everything you need for creating pretty makeup. I would definitely recommend this set for beginners and also for those who travel a lot, because the case of this set makes it easy to take these brushes with you wherever you go.

 

Sellised need 12 pintslit siis olid. Kuigi osad komplektis sisalduvad pintslid mulle ei meeldi, siis siiski arvan, et see on hea nö baaskomplekt, kus on kõik vajalik olemas, et saavutada kena meik. Kindlasti soovitaksin seda algajatele ning ka neile kes tihti reisivad kuna need pintslid tulevad mugavas ümbrises ja seega on neid hea kaasa võtta kuhu iganes. 

*I received these brushes for review purposes. All opinions are my own and are not affected in any way.

No Responses

Leave a Reply

44 Shares
Stumble1
+11
Tweet16
Share5
Pin21
Share