Oriflame Pure Colour Eye Shadow Palette in Midnight&Pink

Hi!

Today I want to show you the swatches of Oriflame Pure Colour Eye Shadow Palette in Midnight&Pink. I have had this palette for 3 months and unfortunately it is one of those palettes that I am not very fond of.  

Hei!
Täna tahan teile näidata Oriflame Pure Colour lauvärvipaleti toonis Midnight&Pink värvinäidiseid. Mul on nüüdseks olnud see palett 3 kuud ja kahjuks on tegu ühega neist palettidest, mis ei kuulu mu lemmikute hulka. 

lauvärvi palett
Oriflame Pure Colour Eye Shadow palette contains 8 eyeshadow shades and a tiny applicator. The design of the packaging is simple and I actually like it. There is no mirror included and personally I don´t miss it either. This eyeshadow palette costs €9.99, but they are quite often discounted. 
Oriflame Pure Colour lauvärvi palett sisaldab 8 lauvärvi tooni ja tillukest aplikaatorit. Pakendi disain on lihtne ja see lihtsus mulle täitsa meeldib. Paletiga peeglit kaasas ei ole ning isiklikult ma sellest ka puudust ei tunne. Tavahind sellel paletil on 9.99€ kuid tihti on ka erinevaid sooduspakkumisi ning selle paleti saab kätte üsna soodsalt. 
 
 
Photos of the palette taken in different lights
Erinevas valguses tehtud pildid paletist
midnight&pink lauvärvi palett

Swatches
Värvinäidised
I swatched these eyeshadow on my arm. First swatch is on bare skin and the second is swatched over MUA Professional Eye Primer
Värvinäidised käel. Esimene näidis ehk swatch on paljal nahal ning teise all on kasutatud MUA Professional lauvärvi aluskreemi.
 
Left side of the palette / Paleti vasak pool
lauvärvi palett

Right side of the palette / paleti parem pool
midnight&pink lauvärvi palett

My opinion

As i mentioned before I am not find of this palette. The shades of this palette looked so much prettier in the catalogue, but that’s another story. This is one of those palettes that just does not inspire me :S I look at it and it is totally blah…. So far the looks that I have tried (but not showed here, yet) haven´t worked out the way I planned either. These eye shadows are powdery and there is LOT of fallout during application and I just hate that the eye shadows is basically all over my face :@ But if you can get the look done then at least these eye shadows stay on quite nicely (depending on the primer you used) and some makeup removers won´t even remove them completely.  The pigmentation isn´t very good either. All the lighter shades are useless without primer. Oh and one more thing. At first when I saw this palette it reminded me of Wet´n Wild 8 pan Color Icon Palettes. But this Oriflame Pure Colour Palette is like 2-3 times smaller than the W´n W one and it costs more. If I had to rate it then I would give this palette 1 out of 5.

Minu arvamus

Nagu ma juba eelnevalt mainisin siis see lauvärvi palett ei kuulu minu lemmikute hulka. Alustuseks tunduvad kataloogis lauvörvi paleti toonid hoopis ilusamas, aga noh see on juba teine teema. Tegu on ühega neist lauvärvi palettidest, mis mind üldse ei inspireeri. Ma vaatan seda ja blah …. Seni kõik look´id mida proovinud olen (aga siin neid näidanud veel ei ole) pole samuti õnnestunud nii nagu planeeritud. Need lauvärvid on puudrised ning lauvärvi peale kandmise käigus pudeneb väga palju lauvärvi silma alla ja lõpuks on vaat et kogu nägu lauvärviga koos :S Aga kui siiki lõpuks meigi tehtud saab siis vähemalt püsivus on sel enamvähem (olenevalt praimerist muidugi) ning mõni meigieemaldaja ei taha neid korralikult mahagi võtta. Lauvärvide pigmentatsioon jätab soovida – heledamad toonid on kasutud ilma praimerita. Ja üks asi veel. Kui ma esimest korda seda lauvärvi paletti nägin siis see meenutas mulle neid Wet´n Wild´i 8 värviga komplekte. Ent Oriflame Pure Colour lauvärvipalett on 2-3 väiksem ning maksab lõppkokkuvõttes rohkem. Seega kui peaksin sellele paletile hinde panema, siis oleks see 1.

No Responses

Leave a Reply

17 Shares
Tweet7
Pin4
Share4
+11
Stumble1