NOVExpert Delicious Toner with 3 Citrus Fruits review

 

Hi!
My today´s post is about NOVExpert Delicious Toner with 3 Citrus Fruits that I purchased in March. Well I have been using it from time to time and since it is almost empty soon then I think it is time  to share my thought of it with you.
Hei!
Minu tänane postitus on NOVExpert´i värskendavast spray toonikus, mille ostsin märtsis. Olen seda nüüdseks siis vahelduva eduga kasutanud ning kuna tundub, et pudelike hakkab tühjaks saama, siis ma arvan, et on aeg teiega jagada oma arvamust sellest. 
Värskendav sprei toonik 3 tsitrusega
NOVExpert Delicious Toner with 3 Citrus Fruits is promised  to instantly refresh and energise the skin during the day. It is said to be be ideal for rinsing away makeup remover or any other cleanser. For using there is two methods. First application method: spray over the whole face and leave for a  few moments and then gently dry. The second application method: spray onto the cotton pad and gently cleanse the face. Finish by spraying the face  and then gently dry. 

This toner has this delicious orange scent that I absolutely LOVE and I like that it is spray and so I can easily just spray it on my face after cleansing. It does leave my skin feeling fresher, but this freshness does not last long. I like that it hasn´t irritated my skin nor caused any other problems. BUT there is one very good reason why I won´t purchase it again – I just hate hate hate the sticky feeling it leaves on my skin. So yeah I am disappointed in this toner and won´t purchase it again..
NOVExpert´i värskendav sprei toonik peaks lubaduste kohaselt koheselt nahka värksendama ja toniseerima. See peaks olema ideaalne et eemaldada meigieemaldaja vm puhastusvahendi jäägid nahalt. Kasutamiseks on kaks viisi. Esimene meetod: piserda toonikut üle terve näo, lase toonikul nahal olla mõned hetked ning õrnalt kuivatada. Teine meetod: pihusta vatipadjale ja puhasta õrnalt nägu. Lõpetuseks pihusta veel toonikut näole ning siis kuivata õrnalt.

 Sellel toonikul on isuäratav apelsini lõhn, mis mulle väga meeldib. Samuti meeldib mulle, et see on sprei, mis teeb selle kasutamise mugavaks. NOVExperti toonik värskendab mu nahka mingil määral natukeseks ajaks, aga pikaajaliselt küll mitte. Hea on , et see ei ole põhjustanud mingeid ärritusi ega probleeme. ENT on üks, minu jaoks mõjuv põhjus, miks ma seda toonikut enam mitte kunagi ei osta – mulle absoluutselt ei meeldi, et see jätab mu naha kohati kleepuvaks :S nii et jah selles kiidetud toonikus olen ma pettunud ning minu ostukorvis seda rohkem ei näe.

Leave a Reply

5 Shares
Stumble1
+11
Tweet
Share2
Pin1
Share