Gosh Boombastic Mascara

ripsmetušš, review, swatches
Hi!
My today´s review is about Gosh Boombastic Mascara that I purchased in April. I have never been a fan of Gosh mascaras, but since it was on the sale then I decided to give it a try. Was it a good idea? Find out…
Hei!
Minu tänane postitus on Gosh Boombastic ripsmetušist, mille ostsin Kaubamajast aprilli alguses. Ma ei ole tegelikult Gosh´i ripsmekate fänn kuna need on suutnud mulle tavaliselt pettumuse valmistada, aga kuna see oli soodushinnaga, siis mõtlesin siiski ka Goshile jälle võimaluse end tõestada. Oli see hea idee? Loe edasi…
review, arvustus
Gosh Boombastic Mascara is promised to build up extreme volume and length at the same time and separate the lashes without clumping the lashes together. 
Gosh Boombastiks ripsmekas peaks lubaduste järgi andma ekstreemelt volüümi ja pikkust ning kenasti ka ripsmeid erladama ilma neid kokku kleepimata.
 
On my lashes Gosh Boombastic mascara look like this
Minu ripsmetel näeb Gosh´i Boombastic ripsmetušš välja selline
swatches, review
review, in use, swatches
review, swatches
Eyeliner – Physicians Formula Eye Definer Felt-Tip Eye Marker
My opinion
Gosh Boombastic mascara does have a huge wand, but fortunately applying mascara with it is not difficult. 
The promises sound great, but I am somewhat disappointed in this mascara. It does give length and volume to my lashes, but at the same time it glues my lashes together and it is not always easy to separate them. It smudges and smears before it gets try and if it should rain then you will end up looking like a panda. Good news is that Gosh Boombastic mascara does not flake and stays nicely on my lashes whole day. Also it is really black and not dark dark grey or smth. 
In conclusion this is OK mascara, but I would not purchase it again. If I had to give points to this mascara then it would get 3.5 out of 5 from me.
Minu arvamus
Gosh Boombastic ripsmeka hari on suur, aga õnneks sellega ripsmete värvimine väga keeruline ei ole. Selle ripsmekaga kaasas käivad lubadused kõlavad hästi ent olen siiski pettunud tulemustes. Gosh Boombastic ripsmekas lisab ripsmetele pikkust ja tihedust ent samal ajal kipub ta neid ka kokku kleepima ning ripsmete eraldamine pärast värvimist ei ole just kõige lihtsam tegevus. Samuti kipub ta määrima ja laiali minema enne kui ripsmetel täielikult kuivab ning vihmase ilmaga võib saada endale “kena” panda karu look´i. Hea on see, et päevajooksul ripsmekas ei pudene ja püsib kenasti ripsmetel. Värvus on ripsmekal tõesti must ja mitte tume tume hall. 
Kokkuvõttes on tegu OK ripsmekaga, ent uuesti ma seda ei ostaks ning kui ma sellele hinde paneks siis 3+ teenib ta igatahes välja.

No Responses

Leave a Reply

73 Shares
Stumble38
+115
Tweet
Share6
Pin14
Share