Erisan Cleansing Gel review

 Hi!
Today I have Erisan Cleansing Gel review for you. I bought this cleansing gel in April and I have used it 1,5 months total. When I purchased it then I didn´t know what to think about it, but I am glad that I bought it, because it is GOOD!
 
Hei!
Minu tänane postitus on Erisan hooldavast puhastusgeelist, mille ostsin aprillis ja kokku olen seda nüüdseks kasutanud 1,5kuud. Kui ma Erisani puhastusgeeli ostsin, ei osanud ma sellest eriti midagi arvata ent olen rõõmus, et sain selle ära proovida kuna minu arvates on tegu igati hea tootega.

Erisan puhastusgeel, Erisan Hoitava puhdistusgeeli

Ingredients /Koostis

ingredients

Erisan puhastusgeel
 
Erisan Cleansing Gel comes in 150ml plastic tube with flip-top cap. The design of the packaging is nice and simple. Erisan Cleansing Gel is promised to gently remove dirt and makeup from face.It maintains skin´s moisture balance and is suitable for sensitive skin types. It doesn´t contain parabens, fragrance nor colourants.

 

 
 
Erisan hooldav puhastusgeel on 150ml plastiktuubis. Lubatakse, et Erisan puhastusgeel eemaldab õrnalt näolt mustuse ja meigi samas säilitades naha loomuliku niiskustasakaalu. Sobilik tundlikule nahale. Ei sisalda parabeene, värv- ega lõhnaaineid.

 

puhastusgeelErisan Cleansing Gel is white and it has fresh mild scent. When applied on damp skin then it doesn´t lather much, but it gets the job done pretty well. I used it twice a day. In the evenings I used it for removing my daily makeup (depending on the day BB cream, mineral powder or foundation etc and eye makeup). It removes makeup quite well, but if you are foundation-user then I suggest using makeup remover first and then wash your face with this cleansing gel, because it doesn´t remove foundation. When it comes to eye makeup then it removes eye shadows well, but it might not completely remove mascara. I like that Erian Cleansing Gel hasn´t caused me any skin concerns (redness, breakouts etc) and it doesn´t make my skin dry 😀  Like it! And if I had to rate it then I would give Erisan Cleansing Gel 5 points out of 5.
Erisan hooldav puhastusgeel on valget värvi ja sellel on õrn värske lõhn. Kui see niiskele nahale kanda, siis ta eriti küll ei vahuta end oma töö teeb ta hästi ära. Mina kasutasin Erisani puhastusgeeli kaks korda päevas. Õhtuti kasutasin seda vahepeal ka oma igapäevase meigi eemaldamiseks (sõltuvalt päevast siis kas BB kreem, mineraal puuder või jumestuskreem jt ning silmameik). Meigi eemaldamisega saab Erisan hooldav puhastusgeel üldiselt hästi hakkama, ent kui olete jumestukreemide kasutaja siis soovitan kõigepealt kasutada meigi eemaldajat ja siis alles näo üle pesta Erisani puhastusgeeliga. Silmameigi puhul saab ta lauvärvide eemaldamisega hakkama ent kõigi ripsmetuššidega mitte. Erisani puhastusgeeli suur pluss minu jaoks on see, et see ei tekitanud mulle mingit ärritust (punetus, punnid) ning see ei teinud mu näonahka ebameeldivalt kuivaks. Meeldib! Ja kui ma peaks sellele punkte andma siis 5 punkti 5st on see igati välja teeninud. 

No Responses

Leave a Reply

23 Shares
Tweet17
Pin2
Share2
+11
Stumble1