Oriflame Maxi Lash 3D Mascara

Hi!
Today I have Oriflame Maxi Lash 3D Mascara review for you. This mascara is promised to add 16x times more volume to lashes and so I just had to try it…. but is it really that good?
Hei!
Täna on mul teile postitus Oriflame Maxi Lash 3D ripsmetušist. Lubatakse, et see ripsmekas muudab ripsmed 16x volüümikamaks ja seega ma lihtsalt pidin ta ära proovima… aga on ta tõesti nii hea?
ripsmekas, review
Oriflame Maxi Lash 3D mascara has quite unique double sided mascara wand that looks more like a comb. The fine side of the comb gives length to your lashes and the coarse side adds volume. It took some time for me to get used to this mascara wand but after couple of uses it was easy and very convenient.
 
Oriflame MAxi LAsh 3D ripsmetušil on üsna unikaalne kahepoolne harjake, mis tegelikult näeb välja nagu kamm. Selle tihedam pool lisab ripsmetele pikkust ja hõredam pool tihedust. 3D ripsmeka harjaga harjumine võttis veidi aega ent peale paari kasutuskorda oli selle kasutamine juba lihtne ja mugav. 
ripsmekas, black mascara
On this photo you can see Oriflame Maxi Lash Mascara on my lashes. I used only fine sided for those pics. 
Sellel pildil siis 3D ripsmekas minu ripsmetel – kasutasin vaid tihedamat poolt. 
oriflame maxi lash 3d ripsmetušš ripsmetel
And for those pics I used only coarse side.
Ja nende piltide jaoks kasutasin ainult hõredamat poolt.
review, swatches
And for the last photo I first applied 1 coat of mascara using the fine side to add length to my lashes and then added 1 coat with coarse side to add volume.
Ja viimase pildi jaoks kandsin ripsmetele kõige pealt 1 kihi ripsmetušši thedama poolega, et lisada ripsmetele pikkust ning siis lisasin ühe kihi ripsmetušši hõredama poolega, et lisada tihedust. 
review
So as you can see Oriflame Maxi Lash 3D mascara adds nice length and volume to my lashes. For everyday looks I usually use only the fine side of the brush, because it gives length and separates lashes nicely. This mascara smears a bit during application. It stays on my lashes well all day without flaking, but if it is rainy day then it will start smearing (it is not waterproof). Removing Oriflame Maxi Lash 3D mascara is not difficult, except with Byphasse makeup remover – which is pretty useless anyway.  Would I purchase it again? I think I would 🙂
 
Nagu näha lisab Oriflame Maxi Lash 3D ripsmetušš ripsmetele pikkust ja tihedust. Igapäevaselt kasutan  ma tuši ripsmetele kandmiseks vaid harja tihedamat poolt kuna nii saab loomulikuma eraldatud tulemuse. Ripsmetušši peale kandes kipub see veidi silmaümbrust määrima. Ripsmetel püsib see aga hästi kogu päev ilma et pudenema hakkaks. Väikest vihma Oriflame Maxi Lash 3D ripsmekas muidugi ei kannata (see ei ole veekindel). Eemaldamine ka üldiselt probleeme ei tekita kui välja arvata Byphasse silmameigi eemaldaja – mis on niikuinii üsna mõtetu toode. Kas ma ostaks seda veel? Ma arvan küll 🙂

One Response

  1. Endless Summer June 21, 2013

Leave a Reply

7 Shares
Stumble
+11
Tweet
Share5
Pin1
Share