Mineral Foundation in Ivory from Candy Minerals

Hi!
My today´s post is about Mineral Foundation that was sent for me for the review from candyminerals.eu. (*All opinions here belong to me. I am not getting for this post). You have already seen this Mineral Foundation in use HERE and HERE.
 
Hei!
Minu tänane postitus on kumavast mineraal baaspuudrit toonis Ivory, mis on saadaval http://www.candyminerals.eu lehel. Olete seda mineraalpuudrit näinud kasutuses juba SIIN ja SIIN
Mineral Foundation in Ivory from Candy Minerals
This mineral powder comes in a clear plastic jar with screw off lid. There is 8g of product in the jar and it will last quite long. 
Mineral foundation in Ivory is suitable for light skintone. It is promised on Candy Minerals site  that it covers well and stays all day. It hides all imperfections and is waterproof. It doesn´t contain oils, talc or parabens.
Candy Minerals´i kumav baaspuuder on läbipaistvas keeratava kaanega plastiktopsis. Purgikeses on 8g toodet mida jätkub, ma arvan, et üsna kauaks (2-3 nädalase igapäevase kasutamise järel ei ole ma eriti puudri vähenemist märganud). Täissuuruses toote normaalhind on 12€ ja soodushind praegu 8.50€. Võimalik on tellida ka testreid, mille hinnaks 0.40€/tk. 
Kumav mineraal baaspuuder toonis Ivory on sobiv heledale nahale. Kodulehel oleva tutvustuse järgi katab ta nahka hästi ning püsib kaua. Samuti varjab mineraalpuuder edualt naha ebaühtlused ja on veekindel. Ei sisalda õli, talki ega parabeene. 
 
On my face it looks like this
Minu näol näeb see puuder välja siis selline
mineraal puuder minu näol
I have been using this mineral foundation daily for almost 3 weeks now and there really isn´t anything I can complain about. As promised this mineral foundation covers quite well and last all day. If I want more coverage then I use my Sigma F80 or F88 brushes (reviews coming next month) for application. And if I want just light coverage then I use Royal & Langnickel powder brush (review coming next month). What I like about this mineral foundation is that it covers nicely, but leaves my skin looking very natural, even and pretty. I like that I don´t feel it on my face. I am just loving it!
Olen seda kumavat mineraal baaspuudrit kasutanud varsti 3 nädalat ja kui aus olla pole mul selle kohta midagi halba öelda.  Nagu lubatud katab ta päris hästi ning püsib enamvähem terve päeva. Kui ma tagan rohkem katvust siis kasutan ma selle mineraalpuudri näole kandmiseks kas Sigma F80 või F88  pintslit (positused nendest tulevad juulis) ning kui tahan vähem katvust kasutan tavalist Royal &Langnickel puudripintslit (postitus sellest samuti juulis). 
Mis mulle meeldib Candy Minerals´i baaspuudri juures on, nagu juba mainitud, et see katab hästi, aga samas jääb nahk hästi loomulik, ühtlane ja kena. Püsivus on samuti hea. Ning mulle meeldib, et ma ei tunne seda oma näol 🙂 Loving it!

12 Comments

 1. Shannon Boyce June 26, 2013
 2. kerker June 27, 2013
 3. Jerla Oh lalala June 27, 2013
 4. Katherine Sullivan June 27, 2013
 5. ANDYSTYLE June 27, 2013
 6. Samantha Stevens June 27, 2013
 7. JESSICA Cassidy June 27, 2013
 8. Sarah-Louise Bailey June 27, 2013
 9. KKK August 8, 2014
  • Leelo August 8, 2014
 10. Donna Isobel August 25, 2014

Leave a Reply

30 Shares
Share12
Tweet10
Pin7
+11
Reddit