White Glo Night & Day Toothpastes

Hi!
Today I have White Glo Night & Day Toothpastes review for you. I purchased this set in March. I used them almost 2 months and I have to say this set is AMAZING! 
 
Hei!
Täna on mul teile postitus White Glo päeva ja öö hambapastadest. Selle White Glo komplekti ostsin ma märtsis Buduaari Turult ning olles seda kasutanud peaaegu 2 kuud pean nentima, et tegu on super heade toodetega.
white glo day night toothpaste toothbrush

 

This set contains Day Toothpaste that whitens, shines and polishes your teeth; Night Gel that freshens and revitalizes the mouth and helps to reduce morning breath and a “Flosser Toothbrush”.
 
Komplektis on päevane hambapasta mis valgendab ja poleerib hambaid; öö geel, mis värskendab ja kaitseb hambaid ning aitab vältida hommikust halba hingeõhku ning hambaharja.
 whitening toothpaste
 The Day Toothpaste is white and has typical toothpaste taste – bit minty and refreshing. 
Päeva hambapasta on valget värvi ning sellel on tüüpiline hambapasta maitse – veidi piparmündine ja värskendav
 
whitening toothpaste
Night Gel is blue and also has, in my opinion, typical toothpaste taste. 
Öö geel on sinine ning minu arvates on ka see tüüpilise hambapasta maitsega.
Using these White Glo toothpastes is not more complicated than your regular toothpaste. Just put some  toothpaste on your toothbrush and brush your teeth as you would normally do. 
What I loved about these products was that they really made my teeth clean and this clean feeling lasted all day  (or night) long. When the salesperson claimed that this cleanness will stay all day long I was like – no way, but  I have to admit that she wasn´t making it up and teeth does stay clean. One more thing that I was scared of was that since these are whitening products then maybe they would make my teeth sensitive. Luckily they didn´t. The toothbrush that comes in this set reminded me of Jordan Clean Between toothbrush (which I love) and it was very good – nicely soft and helped to make teeth clean.  I have to say that these products actually made my teeth somewhat whiter. 

 

Would I buy these again?
There is really no questions about that –  yes I would!

 

White Glo hambapastade kasutamine ei olnud keerulisem kui tavalise hambapasta kasutamine. Lihtsalt pane hambapasta harjale ja harja nagu tavaliselt. 
Mis mulle nende toodete juures meeldis oli see, et nad tegid tõest mu hambad puhtaks ja see puhas tunne ja värskus kestis terve päeva (või öö). Kui müüjanna mulle seda väitis, siis mul oli seda raske uskuda, aga pean tunnistama, et tal oli õigus. Asi mida ma kartsin nende hambapastade puhul oli, et võibolla muudavad nad mu hambad tundlikuks kuna seda ju tihti valgendavad hambapastad põhjustavad. Õnneks aga White Glo toodete kasutamise tulemusena mu hambad tundlikuks ei muutunud. Hambahari mis komplektis kaasas on meenutas mulle Jordan´i Clean Between hambaharja (mis on üks minu lemmikuid) ja oli väga hea – piisavalt pehme ja samas aitas hambaid puhastada. Ja lõpetuseks – need hambapastad tõesti muutsid mu hambad mõnevõrra valgemaks.
 
Kas ma ostaks neid veel?
Selles pole küsimustki – ostaks küll!

3 Comments

  1. Kerli May 26, 2013
  2. Miss L May 27, 2013
  3. Rainbowify Me May 27, 2013

Leave a Reply

17 Shares
Tweet10
Share6
+11
Reddit
Share