Checca waist warmer

Hi!
Today I have Checca waist warmer review for you.
Hei!
Täna on mul teile Checca pihasoojendaja tutvustus.
waist warmer pihasoojendaja
 Checca waist warmer is said to be trendy accessory that keeps your waist warm and adds color to your outfit. You can wear waist warmer all year round in three different ways – under clothes, over your clothes or just a pop of color. Checca waist warmer is at the moment available in 6 shades (Amore Red, Dolce Pink, Mare Blu, Notte Black, Nuvola Grey, Oliva Green) and in 4 sizes. For more information go http://www.checca.eu
Checca pihasoojendajat reklaamitakse kui moodsat ja trendikat aksessuaari, mis hoiab piha soojas ja samas lisab värvi riietusele. Pihasoojendajat võib kanda igal aastaajal ning kolmel eri viisil: riiete all peidus, riiete peal värvilise lisandina või veidi riiete alt piilumas. Checca pihasoojendaja on hetkel saadaval 6 eri värvitoonis (punane, roosa, sinine, must, hall ja roheline) ja 4 suuruses. Rohkem infot pihasoojendajast ja tema kasulikkusest leiad http://www.checca.eu.
I had and opportunity to try Checca waist warmer in Mare Blu which is gorgeous blue shade. 
Minul oli võimalus proovida Checca pihasoojendajat toonis Mare Blu (sinine)
checca pihasoojendaja Mare Blu
I received my waist warmer nicely packed and I have been wearing my waist warmer for 2 weeks now and I have to say I like it a lot. I imagine it would be just perfect when the weather is really cold. Checca waist warmer is made of soft stretch fabric and it fits well. When I move then it stays where it is supposed to stay and doesn´t roll up or down. I like that if I wear it underneath my clothes then it is not visible. 
Oma pihasoojendaja sain ma kiirelt ja mugavalt kätte post24 automaadist ja olen pihasoojendajat nüüdseks proovinud ja kasutanud 2 nädalat ja tegu on igati mõnusa tootega. Kujutan ette, et külmade ilmadega on see lausa asendamatu. Checca pihavöö on pehmest venivast materjalist ja istub seljas hästi. Kummardudes ja istudes püsib see oma kohal ning ei rullu üles ega alla. Tore on see, et kui kanda seda riiete alla peidetuna siis, kui just ei kanna väga läbipaistvat riietust, on see täiesti märkamatu. 
Just a pop of color
Väike värviline lisand riietusele
top – Zara; waist warmer – Checca; jeans – Reserved; on my nails Wild&Mild Neon Poison
Checca waist warmer underneath the clothing
Checca pihasoojendaja peidetud riiete alla
hidden waist warmer
In conclusion I like Checca waist warmer a lot and since I do believe that keeping your belly area warm is important then this is definitely something I advise to order. 
Kokkuvõttes meeldib mulle Checca pihasoojendaja väga ning kuna ma usun, et keha keskosa soojas hoidmine on oluline siis tegu on tootega mida ma kindlasti soovitaksin osta/tellida.
 
*This product was provided for me for the review. All opinions here belong to me.

One Response

  1. Emmy Barnes May 26, 2013

Leave a Reply

19 Shares
Tweet11
Share5
+12
Stumble1
Share