MUA Makeup Academy Undressed Palette swatces & review

Hi!
Today I have MUA Makeup Academy Undressed Palette swatches and review for you. I have had this palette since February and I love it!

Hei!
Täna on mul teile postitus MUA Makeup Academy Undressed lauvärvi paletist, mis on mul olnud alates veebruarist ja see meeldib mulle väga.
eyeshadow palette
Here are 2 photos of MUA Makeup Academy Undressed palette in natural light and done with flash. This palette contains 12 shades perfect for natural looks or more bolder ones. As you can see this palette contains 2 matte shades and 10 shimmery ones. 
 
Siin siis kaks pilti MUA paletist. Üks piltidest tehtud naturaalses valguses ja teine välguga. MUA Undressed paletis on 12 lauvärvi, mis on sobivad nii loomulike kui ka julgemate look´de jaoks. Paletis on 10 läikega tooni ja 2 matti. 
neutral eye shadow palette
neutral eyeshadow palette
And here are the swatches. All shades are swatched twice –  first one is on  bare skin and the second one is swatched over MUA Makeup Academy Professional Eye Primer

Siin siis värvinäidised. Kõikidest toonidest on kaks näidist. Esimene on paljal nahal ja teine on kantud primeri peale.
neutral eyeshadow palette swatches
photo taken in natural light
neutral eye shadow palette swatches
photo taken is sunlight
neutral eyeshadows
photo taken with flash
So why I like this palette?
I like it a lot because it contains wearable shades that I can use daily. For this price (£4) it is definitely great purchase, especially if you want some basic neutral eyeshadow shades, but don´t want to spend too much money on  that. These eye shadows are quite well pigmented and they stay on well when used with primer. There is some fall out during application. Also these eye shadows are easy to blend. Overall I like the selection of shades, but I do miss matte nude shadow (something similar to Urban Decay Naked2 palette´s shade Foxy)

I have created some looks with this palette that you can see HERE, HERE, HERE

Miks mulle see palett siis meeldib?
See meeldib mulle kuna selles on kantavad toonid, mida ma saan igapäevaselt kasutada. Selle hinna eest (4£) on see kindlasti hea ost, eriti kui soovid lauvärvipaletti neutraalsemate toonidega aga ei soovi  sellele kulutada suuri summasid. Need lauvärid on küllaltki hästi pigmenteeritud  ja kui neid koos lauvärvi aluskreemiga kasutada on püsivus hea. Lauvärvide peale kandmise ajal pudeneb veidi värvi küll ka silma alla, aga mitte väga palju. Neid lauvärve on lihtne hajutada. Üldiselt on  tegu päris hea toonide valikuga kuigi kohati tunnen ma puudust heledast-beezikast matist toonist (nagu Urban Decay Naked 2 paletis on toon Foxy). 

6 Comments

  1. Sana Sadiq April 25, 2013
    • Miss L April 27, 2013
  2. Kissu AhoraSe April 25, 2013
    • Miss L April 27, 2013
  3. marit April 27, 2013
    • Miss L April 27, 2013

Leave a Reply

7 Shares
Stumble
+11
Tweet4
Share2
Pin
Share