Review: Oriflame Nature Secrets hair mask for coloured hair

Hi!
Today I have Oriflame Nature Secrets hair mask for coloured hair with Sunflower & Blueberry review for you.
Oriflame Nature Secrets hair mask for coloured hair with Sunflower & Blueberry review
This hair mask is promised to intensely nourish, protect and soften hair and preserve hair colour. You have to apply it on your washed hair and leave in 5 minutes and then rinse out.
Ingredients
review
After using this hair mask for about two months once a week I have to say that this is probably one of the worst hair masks that I´ve ever used!
There isn´t actually anything I like about this product.
Its scent reminds me of hair dye :S It doesn´t nourish my hair and it doesn´t make them soft. After using this hair mask my hair felt extremely dry and I had to use lot of leave-in conditioner to make them soft and manageable again. So why I still finished this product? I really really hoped that maybe …. 
 
Would I purchase it again? NO! Buying this hair mask is really waste of money!

Eesti keeles 🙂
Seekord siis minu väike arvamusavaldus Oriflame Nature Secrets päevalille ja mustikaga juuksemaskist värvitud juustele.
Lubaduste järgi peaks see mask olema intensiivselt toitev ning kaitsev ja lisama juustele pehmust. Tegu peaks olema täiusliku hooldusega värvitud juustele. Kasutamine on lihtne: kanna pestud juustele ja lase 5minutit mõjuda nind peale seda loputa.Kõlab hästi? Jep! Aga kahjuks pean tõdema, et tegu on seni kõige kehvema ja kasutuma juuksemaskiga mida ma kasutanud olen. See lõhnab nagu juuksevärv :S Ja minu juustele ei lisa see küll mittemingisugust pehmust rääkimata siis mingist toitmisest vms. Peale selle maski kasutamist olid mu juuksed väga kuivad ning nende lahtikammimiseks pidin kasutama ohtralt pähejäetavat palsamit. Miks ma siis selle toote ikkagi lõpuni kasutasin (jah eile õhtul sai see LÕPUKS otsa)? Ma ikka lootsin, et äkki….

Kas ma ostaks seda veel? EIIII! Selle juuksemaski ostmine oli tõsine raharaiskamine!

Leave a Reply

9 Shares
Tweet4
Pin3
Share1
+11
Reddit