Oriflame Aqua-Rhythm Day Cream

Today I have Oriflame Aqua-Rhythm Day Cream review for you. 
review, päevakreem
Ingredients
review, day cream

Information about the cream
päevakreem, review,
Oriflame Aqua-Rhythm Day Cream comes in 50ml glass jar and its full price is €16.39 in Estonia, but there also offers and then you can get it much cheaper.
This cream has light texture and pleasant fresh scent. It absorbs quickly and doesn´t leave face greasy or sticky. My skin felt really well moisturised, soft and smooth after using this. It did not cause irritation or any other problems to my skin.
 I was using it in winter time and it seemed to me, that in winter time this cream is not nourishing enough. For spring and summer it would be perfect. In my opinion this cream works best for normal to dry skin and it might leave your face greasy if you have oilier skin. 
Overall this is good day cream and I would purchase it again.
Kaks kuud kasutasin Oriflame Aqua-Rhythm päeva kreemi millest nüüd oleks aeg siis ka enda arvamust  avaldada.
 
Aga kõigepealt siis sellest, mida infoleht kirjutab 🙂
daycream
Aqua-Rhythm kreem on 50ml klaaspurgis ning selle tavahind on 16,39€. Aga aegaajalt on ka soodukaid ning siis saab selle kreemi veelgi odavamalt kätte.
Mulle meeldis selle kreemi juures selle kerge tekstuur ning meeldiv värske lõhn. Imendus Aqua-Rhythm kreem kiiresti ja nägu ei jäänud peale selle kasutamist rasvaseks ega kleepuvaks. Samuti ei tekkinud ärritust ega muid probleeme. 
 
Mina kasutasin seda kreemi nüüd talvel ja üldiselt on see minu arvates pigem sobilik siiski kevade ja suve perioodiks. Samuti on see (jällegi minu arvates) sobilik pigem normaalsele-kuivale nahale.
 
Kokkuvõttes on tegu hea kreemiga ja ma ostaks seda uuesti. 

No Responses

Leave a Reply

4 Shares
Share3
+11
Share
Reddit
Share