Wishlist

Väike wishlisti postitus 🙂
Mul on niigi palju jalatseid ja kotte aga praegune Kingakaubamaja allahindlus tekitas soovi oma kollektsiooni veelgi täiendada.

Terve sügis otsisin ma selliseid wedge jalatseid just sellises värvitoonis (sinine on üks mu lemmikvärvidest;) ) normaalse hinnaga ja siin need nüüd on 🙂 
blue wedges
Kevadki pole enam mägede taga ja üks, mis kindel, siis vaevalt et ilma kummikuteta väga porisel lumesulamise ajal läbi saab. Mulle ei ole lapsest saadik kummikud meeldinud eriti, aga nüüd kui oma pisikese mr.R´ga on vaja igapäevaselt kärutamas käia (ja nö trenni teha), siis ei tahaks väga, et veekindlate jalatsite puudumise tõttu peaks toas passima. Need Cavalierer Croco kummikud näevad päris stiilsed välja ja neid mina, kui tuntud kummikute vihkaja, kannaks küll 😛
rainboots
Tõenäoliselt ei ole mul kunagi liiga palju saapaid ja neid Juicy Shoes tahaks kohe kindlasti.
saapad

Ja veel ühed poolsaapad.
poolsaapad

Neid kollaseid Via Uno kingi nähes tekkis mul väga suur igatsus suve, soojade ilmade ja õhuliste kergete kleitide järgi.

yellow shoes


Jätkates suve jalatsite lainel, siis suvel on mõnus kanda lihtsaid madalaid sandaale, mis sobivad nii kleidi, seeliku kui erinevate pükstega. Igapäevaseks kandmiseks super!
sandals


Ja baleriinasid on mul alati liiga vähe (mr.R on tõenäoliselt küll teisel arvamusel 😛 )
Nii mustad kui oranzid mõlemad Via Uno kollektsioonist.
baleriinad

flats 


Ja lõpetuseks veel üks käekott ka 🙂 Suured ja mahukad kotid mulle meeldivad, sest sinna saab enamvähem nö pool elu sisse panna ja kaasa võtta. 
accessories


Tegelikult oleks mu soovide nimekiri veel pikem, aga see postitus läheks siis juba väga pikaks.

*Pildid pärit http://www.kingakaubamaja.ee

Leave a Reply

1 Shares
Stumble
+1
Tweet
Share
Pin1
Share