Review: Johnson´s Baby Shampoo

Hi!
Today´s review is about actually my baby´s shampoo, but since I have tried it too (I didn´t want to use it on his hair before I had tried it on mine 😛 )
I actually used it about a month and it was much better than I had expected.
review, arvustus
Information & ingredients list from the packaging
information, ingredients
This shampoo has mild scent and it lathers well. After using this shampoo my hair felt very soft and it seemed that they even didn´t need any conditioner. It made my hair nicely clean and what surprised me was that they stayed clean much longer than with my other shampoos. Johnson´s Baby Shampoo also gave some volume to my hair and I didn´t even have to use a blow dryer for achieving the volume. There is just one thing I did not like about this product – the bottle lid. When your hands are wet then it is bit difficult to open the lid. 
Johnson´s Baby Shampoo is promised to be as gentle to eyes as pure water. So was it? I actually tried to get this shampoo in my eyes to find out if there would be tears… and…. actually there weren´t any. It didn´t irritate my eyes. 
But what about my baby? I have used it on his hair about 3 months and so far we haven´t had any problems. And even if some soapy water gets to his eyes, while rinsing his hair, he hasn´t start crying 🙂
 
Would I buy it again? I would buy it for myself, but for my baby I would like something more natural.
 
 
Johnson´s beebi šampoon on tegelikult minu pisipoja juuste jaoks (sain selle Apteek1 beebipakist). aga loomulikult pidin ma selle enne ise ära proovima. Mina kasutasin seda umbes kuu ja see osutus paremaks kui ma olin oodanud.
Sellel shampoonil on õrn lõhn (meenuatb natunatukene kummellit) ja see vahutab hästi. Peale selle shampooni kasutamist olid mu juuksed hästi pehmed ja mõnusad ja tundus, et palsamit nagu polekski vaja. Mu juuksed olid selle šampooniga pestes puhtad ja minu ülllatuseks nad püsisid puhtad palju pikemat aega kui minu teiste šampoonidega. Johnson´s beebi šampoon andis mu juustele ka kohevust ja seda isegi ilma fööni kasutamata. Selle šampooni kohta on mul siiski üks kaebus – pudelikork, mida on märgade kätega peaaegu võimatu avada :S
Johnson´s beebi shampoon peaks olema silmadele sama õrn kui puhas vesi. Ja kas see oli seda? Ma üritasin seda endale silma ajada, et teada saada kas tulevad pisarad või ei.. Ja ei tulnud. See ei ärritanud mu silmi 🙂
 
Aga mu beebi? Pisipoja juustel olen ma seda kasutanud umbes 3 kuud ning seni ei ole mingeid probleeme esinenud ja isegi kui natuke šampoonist vett on talle pealoputamise käigus silma sattunud, siis nutma ta hakanud ei ole.
 
Kas ma ostaks seda veel? Endale ostaks, aga oma beebile sooviks ma midagi looduslikumat.
 

Leave a Reply

1 Shares
+11
Share
Share
Pin
Tweet