Review: BWC Extra Gentle eye makeup remover

Hi!
Today I have another review for you 🙂
reviw, meigieemaldaja, arvustus

 

I ordered BWC Beauty Without Cruelty eye makeup remover from iHerb where it costs $6.02. I have used it about 2-3 months and here is my opinion about it.
 
But first information and ingredients from the packaging 
review, arvustus, meigieemaldaja, iHErb
review, arvustus, meigieemaldaja
 
So as you can see this eye makeup remover sounds promising. But was it as good as said? I like that it doesn´t have scent and there really ain´t no oily residue after removing makeup.
Also what I like about BWC makeup remover is that it takes off all my eye makeup easily and I don´t have to rub or anything – I just wet cotton pad and then wipe my lids and lashes with it. BUT there was one product that this makeup remover couldn´t remove – MUA Makeup Academy Gel Eyeliner in Underground. I don´t know why, but this eyeliner stayed on my lash line no matter how long I waited :S What I don´t like about this makeup remover is that when it gets in your eyes then it stings :S and also it tends to make my eye area unpleasantly dry. 
 
Would I buy it again?
Unfortunately not. This ain´t the worst eye makeup remover that I´ve used, but there are many (natural, cruelty free) makeup removers that are much better 🙂
 
If you haven´t ordered from iHerb.com before then with 
code ROH837 you can save up tp $10 from your very first order!
 
Eesti keeles ka 🙂
BWC Beauty Without Cruelty õrna silmameigi eemaldaja tellisin ma iHerb´st. Selle hind seal on 6,02$ (~4,50€) .Olen seda kasutanud 2-3 kuud ning aeg on jagada enda arvamust sellest. 
 
Pudelil lubatakse, et see meigieemaldaja eemaldab õrnalt igasuguse meigi sh veekindla täielikult ilma ärritust tekitamata. Samuti ei nahale õlist jääki. 
 
Mis mulle selle meigieemaldaja juures meeldib on, et see on tõesti lõhnatu ning meigieemaldamise järgselt pole silmadeümbruses sellist ebameeldivat õlist kihti. Meigi mahavõtmisega sai see toode samuti edukalt hakkama. Polnud vaja hõõruda, ega pikalt leotada lihtsalt tegin vatipadja märjaks ja pühkisin sellega nii kaua kuni nägu puhas oli. AGA ühest meigitootest see siiski jagu ei saanud – nimelt MUA Makeup Academy geeljast silmalainerist toonis Underground. Ma ei tea miks (see pole ju isegi mitte veekindel), aga polnud vahet kui kaua ma ootasin ja leotasin, mu ripsmepiirilt see selle eemaldajaga ei lahkunud. Mis mulle ei meeldi üldse selle meigi eemaldaja juures on see, et kui see silma satub, siis on vastik kipitav tunne garanteeritud ning  samuti kippus silmaümbrus peale selle kasutamist ebameeldivalt kuiv olema. 
 
Kas ma ostaks seda veel? 
Kahjuks ei. See ei ole halvim meigieemaldaja mida ma olen kasutanud, aga piisavalt on sellest paremaid (looduslikke ja julmusevabu) meigieemaldajad.
Kui sa ei ole varem iHerb.com´st tellinud siis koodiga ROH837 saad säästa oma esimeselt tellimuselt kuni 10$ 🙂

No Responses

Leave a Reply

2 Shares
Stumble
+11
Tweet
Share1
Pin
Share