Adorebox November

Hi!
On Tuesday I received a phone call from courier saying that he has a package for me…. I thought and thought and tried to remember what I have ordered lately and couldn´t figure it out… and to my great surprise it was Adorebox 😀 Happy!
So for those who do not know what Adorebox is: Adorebox is monthly subscription beauty box (available for Estonia, Latvia and Lithuania) that contains 4-5 high quality samples and mini products. It costs €11.99 per month and it is delivered to your doorstep free. To find out more go HERE.
 
pic from: www.adorebox.com
Teisipäeval sain kõne kullerilt, et tal on mulle pakk… mõtlesin mis ma mõtlesin aga välja ei suutnud ma mõelda, mis pakk see küll olla võiks… ja minu suureks üllatuseks oli tegu Adorebox´ga 😀 
Neile kes ei tea veel mis Adorebox on: Tegu on igakuise ilutoodete karbikesega, kust leiab 4-5 kõrgekvaliteedilist näidist ja mini toodet. Karbikese hind on 11.99€/kuus ja see toimetatakse sulle koju kätte täitsa tasuta. Tellida saab Adorebox´i www.avastailu.ee
 
 
Onto the Adorebox November.
The box arrived nicely packed as always.
 
Niisiis novembrikuine Adorebox saabus, nagu alati, kenasti pakituna.

 
 
 
 
 
 
 
 
This time Adorebox contained 4 mini products, 2 full sized products and 5 samples
Sel korral sisaldas Adorebox 4 mini toodet, 2 täissuuruses toodet ja 5 testrit
Keune, Calvin Klein, Revlon, Tom Tailor, AnneMarie Borlind

 

 
Keune Design Society Hairspray Forte.
adoreboxIt is promised that: “Keune Design Society Hairspray Forte is a quick drying, medium hold finishing spray.With an ultra dry formula, this spray instantly holds hair and dries in seconds. Hair is fixed with a medium hold and low, natural shine finish and yet the product is easily brushed out.”
This hairspray sounds promising and I can´t wait to try it. 
Keune Design Society Forte juukselakk
Lubatakse, et: “Keune Design Society Forte juukselakk on kiiresti kuivav, keskmise tugevusega ja naturaalse, vähese läikega viimistlusega. Lakk kinitab juuksed koheselt ja kuivab mõne hetkega. Toode on kergesti väljakammitav.”
Igatahes selle teksti järgi tundub hea ja ma ei jõua ära oodata põhjust selle laki proovimiseks.
 
 
adoreboxKeune Care Line Vital Nutrition shampoo & conditioner
Both of these products are for dry, porous & damaged hair.
About the shampoo: “Keune Care Line Vital Nutrition Shampoo is a mild cleansing shampoo containing high concentrations of nourishing ingredients like Biomins, proteins and Provitamin B5. This Shampoo nourishes the hair and regulates the moisture balance.”
About the conditioner: “Add new energy to your dull and lifeless hair with Keune Care Vital Nutrition Conditioner. This hydrating and protecting conditioner detangles, adds shine and improves manageability, leaving you in control of your new super smooth and glossy locks. The Vital Nutrition Conditioner is formulated with nutri-injection technology that nourishes the hair and restores the moisture balance, protecting it from dehydration and external influences such as UV rays and chemical services.”
 

I haven´t tried anything from Keune before and so I´m excited about trying these. I think these products will suit well for my quite dry & color-treated hair. 
 
Keune Care Line Vital Nutrition šampoon & palsam
Mõlemad tooted on sobivad kuivadele, poorsetele ja kahjustatud juustele.
Šampoonist: “Keune Care Line Nutrition šampoon puhastab juukseid õrnalt. Šampoon sisaldab toitvaid koostisosi nagu Biomin, proteiinid ja provitamiin B5. See šampoon toidab  juukseid ja reguleerib nende niiskustasakaalu.”
Palsamist: “Paranda ja kaiste kuivi, poorseid ja kahjustatud juukseid Keune Care Line Vital Nutrition palsamiga. Väljaloputatav palsam Nutri-injection tehnoloogiaga, mis sisaldab vajalikke proteiine, niisutajaid ja provitamiin B5, taastab juuste niiskustasakaalu. See lisab uut energiat tuhmidele ja elututele juustele ilma neid raskeks muutmata.”
 
Ma ei ole varem Keune tooteid kasutanud ja seega proovin neid rõõmuga. Vähemalt nende tutvustuse järgi peaksid nad mu värvitud ja kuivemapoolsetele juustele päris hästi sobima.
adoreboxL´occitane Cleansing and Soothing Shower Oil with Almond Oil
About the product (from loccitane.com): “The Almond Shower Oil transforms into a lavish, softening foam that gently cleanses, leaving a satiny softness all over the body. Rich in Almond oil and nourishing lipids, this shower oil can also be used for shaving, allowing the razor to glide smoothly over the skin. Leaves behind a delectable scent, is suitable for both men and women.”
I have tried it before and so this product is GOOD! You can find my review about it HERE.
 
L´occitane dušiõli mandliõliga
Toote kohta: “L´occitane mandliõliga dušiõli muutub külluslikuks, pehmendavaks vahuks, mis puhastab naha õrnalt jättes selle pehmeks. Mandliõli ja toitvate lipiidide tõttu sobib seda kasutada ka raseerimiseks, kuna žilett libiseb sujuvalt üle naha. Nahale jääb isuäratav lõhn, mis sobib nii meestele kui ka naistele.”
 
Olen seda toodet juba varemgi proovinud ja tegu on HEA dušiõliga. Minu arvamust sellest saad lugeda SIIT.
 
revlon lauvärvid, Adorebox
Revlon Colorstay 12 Hour Eye Shadow Quad – Lavender Meadow
About the product: “Revlon Colorstay is easily appliable powder eyeshadow. Revlon Colorstay Eyeshadow features a patented Softflex Comfort technology that stops the shadow from fading and creasing for up to 12 hours. This quad gives your eyes pretty and silky finish. You can create smoky or natural looks with it. Revlon Colorstay eye shadows are safe for sensitive eyes and for those who wear lenses.” 
The shades of this quad ain´t exactly my shades, but I will try them 😛
Revlon Colorstay 12hour lauvärvi palett toonis Lavender Meadow
lauvärvidTootest: “Revlon Colorstay on kergelt pealekantav puuderlauvärv. Selle lauvärvi paleti eripära on Softflex tehnoloogia, mis takistab joonte ja laikude tekkimist ning seega püsib silmameik ideaalsena kuni 12h. Revlon Colorstay värvid sulanduvad ühtlaselt ja annavad silmadele siidise välimuse. Selle paletiga on võimalik saavutada erinevaid look´e alates suitsusilmast kuni loomuliku silmameigini. Lauvärv on silmaarstide poolt testitud, mitte-ärritav ja ohutu nii läätsekandjatele kui ka tundlikele silmadele.” 
Selle lauvärvi paleti toonid pole küll päris minulikud, aga siiski katsetan selle varsti ära ja teen ka review 😛
huulepulk, FusionCalvin Klein Delicious Luxury Creme Lipstick – Fusion
About the product: “A color-saturated, velvety lipstick that offers beautiful colors from matte to high shine finish. Moisturizing & long wearing & enriched with vitamins. Leaves lips feeling soft, supple & protected.”
 
I tried it and I liked how it felt on my lips and it did survive eating and drinking, but the shade is bit too dark for me 🙁 
FusionCalvin Klein niisutav huulepulk- toonis Fusion
Tootest: “Värviküllastunud, sametine huulepulk, mis on saadaval ilusates toonides matist kuni kõrge läikega viimistluseni. Niisutav ja kauapüsiv. Vitamiinidega rikastatud. Jätab su huuled pehmeks, paindlikuks ja kaitstuks.”
 
Jõudsin seda juba proovida ja see huulepulk mulle täitsa meeldis. Ta ei muutnud huuli kuivaks nagu mõned huulepulgad ja samas elas enamvähem üle ka lõunasöögi. Üks viga siiski sellel konkreetsel huulepulgal on –  toon on minu jaoks veidi liiga tume.
And the samples
This time Adorebox contained 5 samples. There was 4 Annemarie Börlind ZZ Sensitive product samples: Cleansing Milk, Facial Toner, Night Cream and Day Cream. I haven´t tried them, but I believe that they are good 🙂
There was also 1 fragrance sample. This time it was Tom Tailor New Experience. This scent is quite sweet and nice, but I wouldn´t purchase the full size product. 
näidised, testrid
 
Testrid ka
Sel korral oli Adorebox´s 5 näidist. Annemarie Börlind ZZ Sensitive näohooldussarja tootete näidiseid oli 4: puhastuspiim, toonik, öö- ja päevakreem. Pole neid veel proovida jõudnud, aga ma usun, et tegu on heade toodetega. 
Lisaks oli ka lõhna tester. See kord siis Tom Tailor´i New Experience. Tegu on magusapoolsema üsna mõnusa lõhnaga, aga täissuuruses toodet ma siiski ei ostaks.
 
So in conclusion I was very very pleased with this month´s Adorebox and I think it contained everything one good beauty box should contain 🙂 
 
Kokkuvõttes jäin see kord Adorebox´ga väga rahule ja minu arvates sisaldas see seekord kõike, mida üks hea ilutoodete karbike peaks sisaldama 🙂

No Responses

Leave a Reply

6 Shares
Share5
+11
Share
Reddit
Share