EcoTools Bamboo Eye Brush Set

I received this Ecotools Bamboo Eye Brush Set as a gift from iHerb.com 9 months ago. I have been using these brushes ever since I received them and since I LOVE these then I just had to write a short review about them! (*Even though I received these as a gift I am not asked to review these and I am not getting paid  for the review. All opinions here are 100% honest and belong to me!)
 
EcoToolsi pinstlite komplekti sain ma iHerb.com´st kingiks juba üheksa kuud tagasi. Ma olen neid pintsleid kasutanud igapäevaselt silmameigi tegemiseks ja kuna ma neid tõsiselt armastan, siis ma lihtsalt pidin tegema nendest väikese postituse. (*Ma sain need pintslid kingiks, aga mul ei ole palutud neist ülevaadet kirjutada ja mulle ei maksta selle postituse eest. Kõik arvamused siin on 100% ausad ja kuuluvad mulle)
EcoTools Bamboo Eye Brush Set
EcoTools Bamboo Eye Brush Set comes in natural cotton and hemp case with mirror. It is really easy to store these brushes in this case and take them with you where ever you go. 


Need pintslid on naturaalsest puuvillast ja kanepist ümbrises, milles on ka peegel. Pintsleid on selles kotikeses hea hoida ja kaasa võtta kuhu iganes sa lähed. 
EcoTools brushes are made of natural and recycled materials and they are cruelty free. The handles of these brushes are made of bamboo. They have soft taklon bristles and recycled aluminum ferrules. 
The handles of the brushes are labelled (blend, smudge, crease etc) and so these are especially good if you are beginner at using  makeup brushes. 


EcoTools pintslid on tehtud naturaalsetest ja ümbertöödeldud materjalidest ja nad on julmuse vabad. Pintslite käepidemed on tehtud bambusest. Pintslitel on pehmed taklonist harjased ja ümbertöödeldud alumiiniumist kaitserõngad. Pintslitel on kirjas milleks nad on mõeldud ja see on eriti hea kui oled pintslite kasutamses alles algaja. 
EcoTools Bamboo Eye Brush Set

 

Blending brush:
This is the largest brush in the set. I use it for blending eye shadows. You can also use it for applying eyeshadows, but for me this brush seems little bit too big for that.


See on komplekti kõige suurem pintsel. Mina kasutan seda lauvärvide hajutamiseks. Seda saab kasutada ka lauvärvide peale kandmiseks, aga minu jaoks on see selleks liiga suur. 

 

Crease brush:
As said on the label I use it for applying darker eyeshadow in the crease and also in the outer corner.


Mina kasutan seda pintslit tumedama lauvärvi kandmiseks lauvolti ja välis nurka. 

 

Highlight brush:
Nice and fluffy brush. I use it for applying applying eyeshadows on browbone and sometimes in the inner corner. 


Mõnus kohev pintsel, millega kannan heledat highlight tooni kulmuluule ja vahel ka silma sisenurka.

 

Smudge brush:
This brush is bit too soft for smudging eyeliner or eyeshadows along the lash line. I use it for applying eyesadows in inner corner of the eye and on the lower lash line.


Minu arvates on see pintsel veidi liiga pehme selleks et hajutada pliiatsi joont või lauvärve ripsmepiiril. Mina kasutan seda, et kanda heledat lauvärvi silmsisenurka ja vahel ka lauvärvi alumisele ripsmejoonele.

 

Shading brush:
I use it for applying eyeshadows on my eyelid. This brush would be perfect if it was just bit bigger, but I don´t complain, because this brush allows precise eyeshadow application.


Mina kasutan seda pintslit lauvärvi laule kandmiseks. See pintsel oleks täiuslik kui ta oleks veidi suurem, aga ma ei kurda kuna sellega saab väga täpselt lauvärvi kanda sinna kuhu vaja.

 

Likes and dislikes:
What I like about EcoTools Bamboo 6 Piece Eye Brush Set:
– they are cruelty free and made of natural and recycled materials
– these brushes are very durable. I use them all the time and wash them about once a week and these brushes still look as good as new and there hasn´t  been any shedding.
– This set doesn´t cost much ($7.22 at iHerb)
– labelled handles
– brushes are in convenient travel case.
 
What I don´t like:
– the mirror in the case isn´t the best and I don´t like it.
– Smudge brush is bit too soft
 
Would I buy this set again?
Of course! After good experience with this set I also want to try other brushes by EcoTools.If you haven´t ordered from iHerb.com before, then with code ROH837 you can get $5 off from your first order.
 
Meeldimised ja mitte meeldimised
Mis mulle meeldib:
– pintslid on julmuse vabad ja tehtud naturaalsetest ja ümbertöödeldud materjalidest
– väga vastupidavad pintslid. Ma kasutan neid kogu aeg ja pesen kord nädalas ning nad näevad ikka välja nagu uued ja nad ei ole hakanud ka karvu ajama
– odava hinnaga (iHerb´st 7.22$) ja saadaval ka eestimaistes ökopoodides ja online poodides
– markeeritud pintslite käepidemed
– pintslid on mugavad kotikese


Mis mulle ei meeldi:
– kotikeses olev peegel on üsna kehv
– hajutamispintsel (smudge brush) on veidi liiga pehme


Kas ma ostaksin neid pintsleid uuesti?
 Kindlasti! Peale head kogemust Ecotools silmapintslitega tahan tulevikus kindlasti proovida ka nende teisi pintsleid.


Kui sa ei ole varem iHerb.com´st tellinud, siis koodiga ROH837 saad oma esimeselt tellimuselt säästa 5$.

 

One Response

  1. Alessia Morello June 27, 2012

Leave a Reply

2 Shares
Pin1
Share1
Share
Reddit
Share