Maggie dieet: LÄBI!!!

Eile oli siis see tähtis päev, kui lõppes minu neljanädalane Maggie dieet. See oli minu elu esimene dieet, mis kulges vägagi edukalt. Nagu ma oma varasemateski postitustes olen maininud, siis ülekaalus pole ma kunagi olnud, aga selle talvega lisandus paar minu jaoks üleliigset kilo, millest oli vaja lahti saada. Kuna ma hetkel ei saa end kaaluda (kaal on teises Eesti otsas lihtsalt), siis peate leppima neljapäeva hommikuse kaalumise tulemusega. Ehk siis neljapäeva hommikuks st dieedi eelviimaseks päevaks olin ma kaotanud 4,1 kilo ehk siis 68,9 –>64,8, pikkus 176 cm. Ja mu enesetunne on lihtsalt super.
Kogu dieedi vältel ei kannatanud ma kordagi tühja kõhtu ega ka magusanälga (mis piinas mind muidu ikka iganädalaselt). Muidugi jah Maksimarketis kommiriiuli vahel seista oli tiba ebamugav, aga mingit isu midagi osta ka ei tulnud.
Enne dieedi alustamist tegin põhjaliku eeltöö internetis tuhnides ja foorumites inimeste arvamusi lugedes (kõrvalmõjud jms) ja õnneks mingeid ebameeldivaid kõrvanähte ei kaasnenud. Aga palju positiivset küll: näonahaga probleeme peaaegu, et ei olnudki ja energiat oli hästi palju kogu päeva jooksul.
Kogu selle nelja nädala vältel olen jätkanud ka trenni tegemist ja kuna ma aprilli alguses oma sammulugejale ka uue patarei ostsin, siis hakkasin jälgima, et ma ikka iga päev saaks kokku vähemalt 10 000 sammu. Eile tuli sammude osas lausa selle kevade rekord minu jaoks, kui samme kogunes üle 14 000.

Leave a Reply

Share
Share
Reddit
Share
Pin